Пошук по сайту

Екологія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Звіт про роботу шєк бджілка хсш №73 у 2013/2014 н р

Звіт про роботу шєк бджілка хсш №73 у 2013/2014 н р

Звіт про роботу ШЄК Бджілка» ХСШ № 73

у 2013/2014 н.р.
1.  У рамках кампанії You Tube зі створення коротких відео під гаслом «Європа починається з нас - я вже змінюю Україну, а ти?» Маргаритою Ексаровою, Дмитром Дем’яновим, Дар’єю Мурзіною, Даніелем Окойє, Наталією Макаренко та Анастасією Мовчан було створено відеоролик – звернення до однолітків та уряду про зміни в країні, який був викладений на YouTube і отримав більше 300 переглядів в Інтернеті (https://www.youtube.com/watch?v=BzVEpUZ8fj4).
2. Зустріч в Харківському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Довіра" з помічником аташе з питань культури Фонду сприяння демократії посольства США в Україні Сергієм Решетовим у рамках проекту "Розвиток волонтерства в Харківській області", що проводився за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
3. Проект «Подаруй любов дітям» ШЄК «Бджілка» у рамках проекту «Розвиток волонтерства в Харківському регіоні» Харківської обласної громадської організації «Асоціація на підтримку громадських ініціатив« АССА», що проводився за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Втілити в життя допомагала вся школа, а його координатором став волонтерський загін «Данко», що складається з учнів шостих, сьомих та восьмих класів Анастасії Івашиної, Ангеліни Волощенко, Катерини Краснопільської, Анастасії Пуляєвої та Вероники і Поліни Фролових під керівництвом класних керівників Людмили Вікторівни Таболіної та Олени Анатоліївни Головченко.

Реалізація проекту складалась з проведення декількох акцій.

  • Напередодні нового навчального року волонтери провели акцію «Зберемо портфель разом!», в рамках якої був проведений збір канцелярських товарів для дітей-сиріт. Дівчатка не лише самі брали участь у акції, але і активно агітували приєднатися до неї своїх однокласників, які з радістю відгукнулась на пропозицію і не тільки зібрали канцелярське приладдя, але й теплі речі. Багато хто з школярів вперше дізналися про те, що в Харкові мешкають діти, у яких немає мами з татом, і що вони потребують допомоги та турботи. Так назбиралася машина дарунків для сиріт.

Сумісними зусиллями забезпечили шкільним приладдям дітей з 4 дитячих закладів Харкова та Харківської області - Зміївського дитячого будинку, Центру соціальної реабілітації «Гармонія», Лозівської школи-інтернату та Богодухівского дитячого будинку-інтернату.

  • Наступним кроком було проведення акції «Подаруй любов». Діти зібрали п'ять ящиків одягу, іграшок, засобів гігієни і книг дітям з Притулку для неповнолітніх.

  • В рамках акції «Свято до кожної оселі» підготовлена різдвяна програма для дітей, які мешкають у Притулку для неповнолітніх, с пригощанням домашньою випічкою та подарунками у вигляді власноруч виготовлених новорічних прикрас.

ШЕК «Бджілка», учні-учасники, куратор отримали сертифікати та грамоти.

4. «Кращі історії - історії успіху випускників Євроклубів» від Української мережі євроклубів. До цього дня було зібрано та розміщено на сайті «Євроклуби в Україні» 8 історій успіху випускників-євроклубівців – Сергія Михайленко, Олександра Павленка, Олександра Семенця, Сергія Черкашина, Катерини Стойкової, Андрія Синжеряка, Максима Шаманова та Тетяни Широбокової (http://www.euroclubs.org.ua/2013/08/blog-post_7333.html). Усі вони сьогодні є студентами престижних Харківських вищих навчальних закладів. У своїх історіях вони розповідають, яким чином участь у роботі шкільного євроклубу «Бджілка» допомогла їх становленню як громадянина та особистості.
5. Харківський обласний щорічний конкурс для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!». Організатори конкурсу: Харківська обласна рада, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Видавничий Будинок «Фактор», Харківська Асоціація дитячої екранної творчості «Дитятко». Твір на тему «Місцеве самоврядування – це ми!» склали учасники ШЄК «Бджілка» та отримали грамоти:

  • Учениця 11- А класу ХСШ № 73 Мовчан Анастасія

  • учень 11-А класу ХСШ № 73 Подчерняєв Сергій

  • учениця 9-В класу ХСШ № 73 Фоміна Інесса


6. На форумі ХАШЕК 06.12.2013 ШЄК «Бджілка» отримав Подяку за цікаву, активну, творчу діяльність.
7. Міжнародний день Толерантності День народження ШЄК № 73.
8. Спілкування з іншими Шкільними Євроклубами міста Харкова через Hangout у День Толерантності.
9. У 2013 році екологічний загін учнів 6-А класу «Наяда» ініціював втілення в життя проекту «Ми діємо! Немишлянка - водна артерія міста», який привернув увагу народного депутата України Горіної Ірини Анатоліївни.

10. У грудні 2013 на базі ХСШ № 73 пройшов районний семінар для заступників з виховної роботи «Учнівське самоврядування. Як створити ШЕК».

11. Участь у районних змаганнях Дебатних клубів (Шарко Єлизавета, 9-Б; Волкодав Анастасія, 11-А).
12. У міському фестивалі дитячо-юнацьких громадських організацій «Запали свою зірку» ШЄК «Бджілка» ХСШ № 73 відзначено Дипломом ІІ ступеня.

13. У районному конкурсі творчих робіт «Сміття корісне.Так чи ні?» у рамках Проекту «Розвиток волонтерства в Харківському регіоні»

Харківської обласної громадської організації «Асоціація на підтримку громадських ініціатив« АССА» ШЄК« Бджілка» ХСШ № 73 нагороджена грамотою за перемогу.

14. Учениці 10-А класу Кривоконь Юлія та Панкратова Ганна отримали дипломи учасників та футболки з авторськими рисунками від Всеукраїнського конкурсу "Дудл для Гугл".

15. XVII Міжнародний конкурс шкільних медіа у 2013/2014 н.р. У презентації, яка пройшла на базі ХСШ № 36 12.02.2014 о 15.30, взяли участь учні 9-Б класу Лукаш Маргарита та Свєжакова Тетяна, керівник - Лубенська Олена Олександрівна.
16. Конкурс творів "Навіщо мені новий планшет" від Націонаьного проекту "Відкрити світ". Від Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №73 участь взяли Бірюков Олександр, Близнюк Олена, Атаманенко Олександра.
17. На базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти 04 грудня 2013 року відбулося підсумкове засідання членів організаційного комітету ІІ (міського) етапу конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації «Шкільний інформаційний світ – 2013-2015». На засідання були запрошені представники шкіл, які отримали найбільшу кількість балів в І турі (міського етапу) конкурсу-захисту «Шкільний інформаційний світ – 2013-2015» у номінації «ІКТ в управлінні закладом». Отримали заохочувальні призи – монохромні принтери WorkForce M105, від спонсору конкурсу – компанії Epson.

18. Команда ШЄК «Бджілка» (Бєлікова Анастасія, Бурда Ольга, Мамедов Ельман, Подчерняєв Сергій, Бондар Дмитро) отримала Диплом ІІІ ступеня за перемогу в І всеукраїнському учнівському турнірі з курсу «Фінансова грамотність».
19. Зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані (за участю представників бібліотеки для дітей).

20. Протягом 2013/2014 н.року учні 9-х класів (Ляхова Аліна, Греш Аліна, Свєжакова Тетяна, лукаш Маргарита, Колеснік Олена) разом з учителем географії Головченко О.А. прослухали курс лекцій "Екологія оточуючого середовища" у ХПУМГ ім.О.Бекетова.


поділитися в соціальних мережахСхожі:

Харьковская общеобразовательная
Юність” на 2013/2014 навчальний рік було проведено певну роботу, наказу по навчальному закладу від 30. 08. 2013 №310 «Про роботу...

Звіт про роботу шкільної бібліотеки кзш№88 за ІІ півріччя 2013-2014...
У 2013 -2014 н р шкільна бібліотека працювала керуючись, перш за все, «Програмою розвитку бібліотечної справи загальноосвітніх навчальних...

Звіт міського голови Руслана Козира
Складаю перед вами звіт про роботу Трускавецької міської ради за найскладніший І найдраматичніший рік в історії України 2014

Звіт про роботу управління міжнародних зв’язків
Станом на 01. 01. 2014 р містом Дніпропетровськ встановлено побратимські відносини з 16 містами країн світу. Так, у 2013 році було...

Звіт про роботу
З в І т про роботу районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту

Звіт про виконання районної програми розвитку освіти в Олександрійському районі на 2011-2015 рік
У 2013 році відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації здійснював свою роботу відповідно до Положення про відділ освіти,...

Звіт про виконання плану роботи відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації
У 2013 році відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації здійснював свою роботу відповідно до Положення про відділ освіти,...

Звіт про роботу університетських кафедр у 2012/2013 навчальному році
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Харківської міської ради Харківської області

Звіт про роботу пмк природничо-математичного профілю2013-2014 н р
Проблема,над якою працювали: створення умов для розвитку І самореалізації кожної інноваційної гармонійно-досконалої особистості

Звітує директор Єфімова Оксана Анатоліївна Напрямки роботи
Звіт про роботу Високобайрацького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»...База даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
e.ocvita.com.ua
Головна сторінка