Пошук по сайту

Екологія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Наказ

Наказ

Сторінка1/2
  1   2
УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ІЗЮМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ29.05.2015 № 130
Про підсумки організації виховної

роботи в 2014/2015 навчальному році

У 2014/2015 навчальному році виховна робота у відділі освіти Ізюмської міської ради та навчальних закладах міста була направлена на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів та організована відповідно до «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації, комунального вищого навчального закладу «Харківська Академія неперервної освіти». В основу виховної діяльності навчальних закладів покладено принцип гуманізму, демократизму, поєднання загальнолюдського і національного взаємозв’язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру навчання.

Виховна робота, проведена відділом освіти, педагогічними колективами загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році була спрямована на виховання національно свідомої особистості, розвиток духовності учнів та формування загальнолюдських цінностей, здорового способу життя, творчий розвиток особистості та запобігання шкідливим звичкам. Вся робота здійснювалася відповідно до планів роботи, які є обґрунтованою системою загальнокультурних і національних цінностей та відповідною сукупністю соціально значущих якостей особистості. Аналіз стану виховного процесу показав, що робота здійснювалась на основі комплексно-цільового підходу до організації виховного процесу. Цілісність системи виховної роботи сприяла підвищенню його результативності, формуванню ціннісного ставлення особистості до суспільства та держави, до сім’ї, родини, людей, до природи, до себе, до праці, до мистецтва.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів брали участь у Всеукраїнських та обласних конкурсах: «Ораторське мистецтво» - учениця ІЗОШ І-ІІІст. №5 стала лауреатом обласного етапу конкурсу, конкурс «Я європеєць» - Кузькова Галина, учениця ІЗОШ І-ІІІст. №4 та Лістратова Валерія, учениця Ізюмської гімназії № 1 посіли І та ІІІ місця відповідно в заключному етапі конкурсу в м.Києві, конкурс «Зробимо життя безпечним» ІІІ місце посіла Котяш Катерина, ІЗОШ І-ІІІст. №10. Заохочувальні премії отримали: Волкова Юлія та Чумак Єфим, учні Ізюмської гімназія №3 та нагороджено грамотою від Харкiвського областного благодiйного фонду «Пожежна безпека» Шевченко Дар’ю, ученицю ІЗОШ І-ІІІст. №10, «Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» ІІ місце посіла Шевченко Валерія, учениця Ізюмської гімназії №1, обласний етап конкурсу учнівської творчості «Обєднаємось, брати мої» - ІІ місце – учениця ІЗОШ №2Думіндяк Іванна та учениця ІЗОШ №5 Абарнікова Вероніка , ІІІ місце – учениця гімназії №3 Войчишева Юлія.

Згідно Положення працювала міська Асоціація дитячо – юнацьких організацій загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізюма «Нове покоління». Спільно з Асоціацією та з метою виявлення обдарованої молоді 12 квітня 2015 року проведено міський конкурс «Учень року», в якому взяли участь 8 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та переможцями стали: у номінації «Спортсмен року» – учень ІЗОШ І-ІІІ ст..№11 Цвік Станіслав; у номінації «Інтелектуал року» - учениця ІЗОШ І-ІІІ ст..№6 Костюкова Ганна; у номінації «Творча особистість року» - учениця ІЗОШ І-ІІІ ст..№10 Мацуцька Анастасія; у номінації «Лідер року» - учениця гімназії №3 Килиник Наталія.

На виконання Указу Президента «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», листа Міністерства освіти і науки України від 09.04.2015 № 1/9-188 «Щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці   Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», активізації роботи, спрямованої на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни відділом освіти розроблено план заходів щодо відзначення 70- річчя Перемоги. На сайті відділу освіти створено окрему сторінку, на якій розміщено матеріали щодо подій минулого, художні та документальні фільми, статті, публікації, протягом навчального року відповідно до плану роботи відділу освіти проведено ряд тематичних заходів.

Однак, поряд із зазначеними позитивними результатами у виховній роботі, мають місце недоліки: недостатня робота проводиться по здійсненню на всіх рівнях моніторингу результативності виховного процесу та рівня вихованості учнів та недосить високий рівень підготовки учнівських команд до участі в міських та обласних етапах конкурсів.

Виходячи з вищезазначеного,

НАКАЗУЮ:

1. Організацію виховної роботи у відділі освіти в 2014/2015 навчальному році визнати на достатньому рівні.

2. За якісними показниками визнати кращими серед навчальних закладів моделі організації виховної роботи в Ізюмській гімназії №3 (директор Вербенко С.Б., заступник директора з виховної роботи Майба Н.В.), ІЗОШ І-ІІІ ст.. №4 (директор Вєтрова Н.М., заступник директора з виховної роботи Кубась В.І.) та ІЗОШ І-ІІІ ст.. №5 (директор Савченко Л.Г., заступник директора з виховної роботи Живолуп О.С.)

3. За підсумками роботи нагородити грамотами відділу освіти заступників директорів з виховної роботи Майбу Наталію Володимирівну (гімназія №3) та Живолуп Олену Сергіївну (ІЗОШ №5), педагогів-організаторів Склярову Ію Василівну (ІЗОШ №4) та Дегтярьову Юлію Романівну (ІЗОШ №10), керівника гуртка БДЮТ, редактора газети «Нове покоління», Гарагулю Анастасію Станіславівну.

4. Методичному кабінету відділу освіти (Єзик Н.І.)

4.1.Організувати методичний супровід виховної роботи в навчальних закладах міста відповідно до Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання.

Протягом 2015/2016 н.р.

4.2. Підсумки організації виховної роботи в 2014/2015 навчальному році обговорити на засіданнях методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів – організаторів і класних керівників.

Серпень 2015

4.3. Здійснити організаційно-методичні заходи щодо проведення конкурсів:

- конкурс, присвячений Дню захисника України

Жовтень 2015

- конкурс музично-літературних композицій, присвячений визволенню Ізюмщини від фашистських загарбників «Тих днів незгасна слава»

Лютий 2016

- творчо-інтелектуальний конкурс «Чомусик» серед учнів 3-4 класів

Березень 2016

 • танцювальний конкурс-флешмоб «Літо - Fest»

1 червня 2016

5. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів міста:

5.1. Орієнтувати класних керівників на системне виховання в учнів громадянської позиції; вивчення та популяризацію історії українського козацтва, збереження і пропаганду історико-культурної спадщини українського народу; поліпшення військово-патріотичного виховання молоді, формування готовності до захисту Вітчизни

Протягом 2015/2016 н.р.

5.2. Особливу увагу приділити здійсненню на всіх рівнях моніторингу результативності виховного процесу та провести моніторинг щодо визначення рівня національної самосвідомості, налаштованості на осмислення моральних та культурних цінностей.

Протягом 2015/2016 н.р.

5.3. Продовжувати роботу шкільних дитячих об’єднань та органів учнівського самоврядування, приділяти належну увагу формуванню в учнів активної громадянської позиції, почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни.

Протягом 2015/2016 н.р.

5.4. Сприяти активній участі учнів школи в міських, обласних конкурсах дитячої творчості.

Протягом 2015/2016 н.р.

5.5. Керівнику ІЗОШ І-ІІІ ст..№12 (Рябенко І.В.) звернути увагу на якість підготовки та результативність участі учнів у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Протягом 2015/2016 н.р.

5.6. Керівнику Будинку дитячої та юнацької творчості (Олешко І.В.) сприяти активізації діяльності міської Асоціації дитячо – юнацьких організацій загальноосвітніх навчальних закладів міста Ізюма «Нове покоління» та зокрема редакції газети «Нове покоління».

Постійно

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника відділу освіти Котенко В.В.
Начальник відділу освіти Ю.І.Жувако
Сергієнко

Аналітична довідка про підсумки організації

виховної роботи в 2014/2015 навчальному році.

У 2014/2015 навчальному році виховна робота у відділі освіти Ізюмської міської ради та навчальних закладах міста була направлена на виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів та організована відповідно до «Основних орієнтирів виховання учнів 1-11 класів ЗНЗ України», методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України, Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації, комунального вищого навчального закладу «Харківська Академія неперервної освіти». В основу виховної діяльності навчальних закладів покладено принцип гуманізму, демократизму, поєднання загальнолюдського і національного взаємозв’язку, розумового, морального, фізичного і естетичного виховання, науковості, диференціації, індивідуалізації змісту і форм освіти, розвиваючого характеру навчання.

Виховна робота, проведена відділом освіти, педагогічними колективами загальноосвітніх навчальних закладів у 2014/2015 навчальному році була спрямована на виховання національно свідомої особистості, розвиток духовності учнів та формування загальнолюдських цінностей, здорового способу життя, творчий розвиток особистості та запобігання шкідливим звичкам. Вся робота здійснювалася відповідно до планів роботи, які є обґрунтованою системою загальнокультурних і національних цінностей та відповідною сукупністю соціально значущих якостей особистості. Аналіз стану виховного процесу показав, що робота здійснювалась на основі комплексно-цільового підходу до організації виховного процесу. Цілісність системи виховної роботи сприяла підвищенню його результативності, формуванню ціннісного ставлення особистості до суспільства та держави, до сім’ї, родини, людей, до природи, до себе, до праці, до мистецтва.

Протягом 2014/2015 навчального року в закладах міста були проведені традиційні тематичні дні та тижні: День Знань, День фізичної культури і спорту, День працівника освіти, День української писемності та мови, Всесвітній День прав людини, День пам’яті жертв голодомору, День людей похилого віку, новорічні та різдвяні свята, свято «Останній дзвоник», підготовлені та проведені виховні заходи міського рівня, в яких взяли участь учні 1-11 класів: учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», «Зробимо життя безпечним», конкурс ораторського мистецтва, «Зимова казка», «Я європеєць» та інші . Відділом освіти розроблено заходи щодо відзначення Всеукраїнського тижня права, 81-річниці голодомору в Україні, 70-річниці визволення України від фашистських загарбників.
Протягом 2014/2015 року учні міста взяли участь у обласних та всеукраїнських етапах конкурсів:

 1. Конкурс «Життя без електротравматизму» - учні ІЗОШ І-ІІІст. №10 вибороли перемогу в номінації «Найкреатиніше оформлення»,

 2. Конкурс «Ораторське мистецтво» - учениця ІЗОШ І-ІІІст. №5 стала лауреатом обласного етапу конкурсу,

 3. Конкурс «Я європеєць» - Кузькова Галина, учениця ІЗОШ І-ІІІст. №4 та Лістратова Валерія, учениця Ізюмської гімназії № 1 посіли І та ІІІ місця відповідно в заключному етапі конкурсу в м.Києві,

 4. Конкурс «Зробимо життя безпечним» ІІІ місце посіла Котяш Катерина, ІЗОШ І-ІІІст. №10. Заохочувальні премії отримали: Волкова Юлія та Чумак Єфим, учні Ізюмської гімназія №3 та нагороджено грамотою від Харкiвського областного благодiйного фонду «Пожежна безпека» Шевченко Дар’ю, ученицю ІЗОШ І-ІІІст. №10

 5. «Всеукраїнська виставка-конкурс дитячого малюнку «Я хочу жити в якісному світі» ІІ місце посіла Шевченко Валерія, учениця Ізюмської гімназії №1

 6. Регіональний конкурс новорічної іграшки «Зимова казка» -

 7. Конкурс «Енергія миру» І місце - Синицький Артем та Шевчеко Ірина, учні ІЗОШ №4, ІІ місце – Алферов Олександр та Міщенко Каріна, учні ІЗОШ №10, ІІІ місце – Богуславська Софія та Стальна Анастасія, учні ІЗОШ №5.

 8. Конкурс учнівської творчості «Обєднаємось, брати мої» - ІІ місце – учениця ІЗОШ №2Думіндяк Іванна та учениця ІЗОШ №5 Абарнікова Вероніка , ІІІ місце – учениця гімназії №3 Войчишева Юлія.

 9. Конкрс «Безпека очима дітей» - І місце Світонь Давид, учень гімназії №1

 10. Конкурс «Дружать діти на планеті» - І місце колектив учнів ІЗОШ №4

 11. Конкурс «Захистимо країну від лиха» - І місце Герасимова Людмила, учениця ІЗОШ №5

Крім того, учні ІЗОШ №5 та ІЗОШ №6 взяли участь в обласній виставці «Мій біль Афганістан», учні гімназії №3, ІЗОШ №5 та ІЗОШ №6 в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Відповідальність починається з мене», учні ІЗОШ №4, ІЗОШ №6 та ІЗОШ №11 в обласній виставці «Мій біль Чорнобиль», колектив учнів гімназії №3 в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я», Шевченко Владислава, учениця ІЗОШ №6 та колектив учнів гімназії №3 в Всеукраїнському конкурсі «Чорно-біле кіно».

Назва конкурсу (акції)

Дата

1

2

3

4

5

6

10

11

12

Життя без електротравматизму

20.10

 

 

 

 

 

 

1

 

 

Ораторське мистецтво

10.10

 

 

 

 

1

 

 

 

 

Я - європеєць

12.11

3

 

 

4

 

 

 

 

 

Зробимо життя безпечним

17.11

 

 

2

 

 

 

3

 

 

Я хочу жити в якісному світі

19.12

3

 

 

 

 

 

 

 

 

конкурс "Зимова казка"

26.12

1

 

4

 

1

3

4

 

 

Енергія миру

30.01

 

 

 

4

2

 

3

 

 

Мйі біль Афганістан

05.02

 

 

 

 

1

1

 

 

 

Обєднаємось брати мої

10.02

 

3

2

 

3

 

 

 

 

Відповідальність починається з мене

09.02

 

 

1

 

1

1

 

 

 

Мій біль Чорнобиль

30.03

 

 

 

1

 

1

 

1

 

Безпека очима дітей

22.04

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Молодь обирає здоровя

20.05

 

 

1

 

 

 

 

 

 

Чорно-біле кіно

01.03

 

 

1

 

 

1

 

 

 

Дружать діти на планеті

22.04

 

 

 

4

 

 

 

 

 

Захистимо країну від лиха

22.05

 

 

 

 

4

 

 

 

 
  1   2

поділитися в соціальних мережахСхожі:

Наказ
Державній адміністрації залізничного транспорту України (Костюк М. Д.) довести цей наказ до відома причетних працівників залізничного...

Зі змінами наказ 16. 04. 2014 №270 Бронхіальна астма Адаптована клінічна...
Головний позаштатний спеціаліст моз україни (до 10. 12. 2012–Наказ моз україни №526-К) координатор груп спеціальності «Педіатрія»,...

Наказ
Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів, головам оргкомітету та фахових журі

Наказ
Подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України

Наказ
До розгляду журі заочного туру конкурсу було представлено 40 робіт з 12 шкіл району

Наказ
Щодо запровадження та функціонування єдиної системи енергетичного аудиту та менеджменту з енергозбереження в Україні

Наказ
З метою приведення чинних нормативно-правових актів до норм Податкового кодексу України

Наказ
Затвердити «Основні орієнтири виховання учнів 1–12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», що додаються

Наказ
Про стан виконання навчальних програм І планів за І семестр 2016/2017 навчального року

Наказ
Затвердити «Основні орієнтири виховання учнів 1–12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», що додаютьсяБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
e.ocvita.com.ua
Головна сторінка