Пошук по сайту

Екологія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Робоча нарада з організації міжнародної Всеукраїнської громадської соціально-екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою 2014»

Робоча нарада з організації міжнародної Всеукраїнської громадської соціально-екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою 2014»

Робоча нарада з організації міжнародної Всеукраїнської громадської соціально-екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою - 2014»
13 лютого 2014 р. о 14:30 в Миколаївській міській раді відбулася І робоча нарада з підготовки та організації міжнародної Всеукраїнської громадської ініціативи «Зробимо Україну чистою» в Миколаївській області.

Метою зустрічі була організація в Миколаївській області міжнародної Всеукраїнської громадської соціально-екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою!», яка відбувається в рамках міжнародного загальносвітового руху “Let’s do it, world”, що об’єднує понад 8,5 мільйонів людей у 108 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

Розпочав засідання Гладков Євген Леонідович, який відмітив, що дана акція важлива для нашого міста, і дуже добре, що молодь організовує таку акцію та прагне до покращення ситуації. Зазначив також, що ініціативу молоді повністю підтримує влада і буде допомагати у проведенні акції.

Під час робочої наради відбулася презентація ініціативи «Зробимо Україну чистою - 2014», де Ірина Замуруєва, національний координатор ініціативи по роботі з органами державної влади (GR), розповіла про зміст та основні моменти цьогорічної акції.

Анна Ганжул – координатор ініціативи «Зробимо Україну чистою» у Миколаївській області, президент студентського парламенту Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна», зазначила, що минулого року до цієї акції було залучено 12 тисяч людей нашого міста та області, в цьому році курс узято на 20 тисяч людей.

Про план проведення акції у 2014 році та всі його заходи, які планується провести в Миколаєві, розповіла Димова Наталія – віце-президент студентського парламенту Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини та цьогорічний координатор по місту Миколаєву.

Також на зустрічі були обговорені етапи проведення акції: вивезення сміття, залучення волонтерів, ресурсне забезпечення, інформаційна підтримка і можливості співпраці та ефективної взаємодії між державним, комерційним та громадським сектором. Були обговорені місця, які найбільш потребують прибирання: набережні, вулиця Авангардна, парк «Перемоги», парк «Дубки» та інші.

Не менш важливим є те, що дану акцію підтримує Всеукраїнська студентська рада при МОН. Михайло Михайлов – керівник прес-служби Всеукраїнської студентської ради наголосив на тому, що мета даної акції – не лише прибрати значну частину засмічених територій нашого міста, а й екологічне виховання жителів нашого міста, взагалі нашої країни. Адже екологічна криза вимагає інтенсивного екологічного виховання підростаючого покоління зокрема і населення загалом. Саме тому вважає за доречне та необхідне проведення Обласного екологічного форуму для молоді.

До участі в робочій нараді також було запрошено: департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, заступників Центральної, Ленінської, Заводської, Корабельної районних адміністрацій Миколаївської міської ради, які відають питаннями житлово-комунального господарства, управління освіти Миколаївської міської ради, управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, ТОВ «Миколаївзеленгосп».

У 2014 році акція запланована на 12 квітня і відбудеться у форматі фестивалю чистоти з низкою супроводжуючих заходів: «Фото-еко-квест», показ фільмів «Еко-cinema», висадження дерев, конкурси благоустрою прибудинкових територій.

Долучитися до ініціативи можна, зареєструвавшись на сайті: http://letsdoit.org.ua
Наталія Димова,

студентка 4 курсу спеціальності «Психологія»,

Анна Ганжул,

студентка 3 курсу спеціальності «Правознавство»

Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини

ВНЗ Університет «Україна»


поділитися в соціальних мережахСхожі:

Урочисте нагородження еко-активістів міста
Зробимо Україну Чистою", "Дерево миру", міських суботниках. Серед переможців акції "Зробимо Україну чистою – 2015" на локації "Молочна...

«Свіжий вітер» підсумки
Шевченко управління у справах сім’ї та молоді спільно з управліннями та відділами Хмельницької міської ради за ініціативи молодіжної...

Стаття 1 Загальні положення
Всеукраїнської екологічної громадської організації «Мама-86», який створений на основі єдності інтересів членів Місцевого осередку...

Анкета для вступу в члени Всеукраїнської громадської організації

У грудні проходить традиційна акція Всеукраїнської екологічної ліги «Збережи ялинку»
Ялин, а й на формування громадської думки про «ялинкову» проблему шляхом пропаганди заміни живих дерев на композиції з гілля. Використання...

Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу всеукраїнської учнівської...
Рекомендації щодо організації та проведення ІІ етапу всеукраїнської олімпіади школярів з екології

Об’єднана робоча схема таблиць ббк для організації систематичного...
Об’єднана робоча схема таблиць ббк для організації систематичного каталогу для вікових груп 8-9 та 10-15 років

Структура дитячої громадської організації «Яланецькі козаки»

Робоча програма навчальної дисципліни методика виховної роботи напрям...
Робоча програма дисципліни «Методика виховної роботи» для студентів педагогічних спеціальностей, освітньо-кваліфікаційного рівня...

Тематичне планування та робоча навчальна програма з 1 -3
Для підготовки кваліфікованих робітників з професії ” агент з організації туризму ” у професійно-технічних навчальних закладахБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
e.ocvita.com.ua
Головна сторінка