Пошук по сайту

Екологія  лекції  Курсова робота  Рефераты  

Звіт про проведення тижня екологічних знань в Комунальному закладі «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс»

Звіт про проведення тижня екологічних знань в Комунальному закладі «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс»

Звіт

про проведення тижня екологічних знань

в Комунальному закладі «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради

з 10.04.2017 по 14.04 2017

Мета:

- ознайомити учнів з інформацією, що пов’язана з проблемами стану навколишнього середовища та важливістю для людства знань з екології;

- звернути увагу на необхідність захисту повітря, води, ґрунтів;

- надати знання з природничих дисциплін для формування екологічної культури.

В Комунальному закладі «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради з 10.04.2017-14.04.2017 року проходив тиждень екологічних знань під девізом:  «Збережи нащадкам квітучий рідний дім».

Традиційно він розпочався тематичною лінійкою, на якій виступила агітбригада «Дзвін». Під час свого виступу учасники агітбригади: Саєнко Тетяна, Зубков Олександр, Махтулов Дмитро, Чубенко Станіслав, Подзолков Сергій, закликали дітей, до того, щоб вони любили та берегли природу. Виступ агітбригади супроводжувався презентацією «Знай, люби, бережи». А також всіх присутніх ознайомили з планом проведення тижня екологічних знань.

З метою розвитку екологічної свідомості учнів, захисту навколишнього середовища, акцентуванні уваги на красі природи, 10.04.2017, вихователем Середою О.А., організовано виставку-конкурс малюнків «Збережи первоцвіти» для учнів підготовчого, 1-4 класів, всіх учасників об’єднало прагнення зберегти нашу природу. Переможцями стали: Єлисеєв Артем (3-Б клас), Загоруйко Валерія (2 клас), Мартовицький Дмитро (3-А клас).

Цього ж дня, для учнів 5-10 класів, вихователем Мозговою О.І., організовано конкурс стіннівок «За чисте довкілля». Переможці – учні 5-Б класу. Також в кожному учнівському колективі пройшли цікаві виховні заходи на теми: «Що таке екологія?», «Чим ми дихаємо?».

11.04.2017 Вербицька Т.Г. для учнів 5-10 класів провела лекторій «Екологічні проблеми рідного краю». Довела до відома учнів що таке забруднення довкілля, чим воно обумовлене і які його наслідки.

Учні підготовчого, 1-4 класів здійснили екскурсію до весняного лісу «Зазирни в куточок природи». Діти милувалися красою рідного краю та ознайомилися з правилами природокористування.

12.04.2017 серед учнів підготовчого, 1-4 класів з метою розвитку дитячої уяви, мислення, фантазії, зв’язного мовлення, сталого розвитку, проведено конкурс ерудитів на розгадування екокросвордів, ребусів. Багато цікавих запитань, розгадувань кросвордів і ребусів справили на учнів позитивні враження. Переміг в конкурсі учень 3-А класу Мартовицький Дмитро.

Учні 5-10-х класів переглянули фільм «Загадки планети Земля», дізналися про загадки природного й техногенного походження, які можуть викликати якісні зміни характеристик основних компонентів природи та їх складових і негативно впливати на живі організми.

13.04.2017 завідувач бібліотекою Тінькова Г.Г. провела вікторину «Збережемо землю разом» для учнів 3-5 класів. Під час вікторини діти були давали змістовні відповіді на запитання та прийшли до висновку, що природа потребує постійної уваги та  турботи, і що люди повинні берегти та охороняти її багатства.

Цікавим був екоквест «Станьмо ангелами Землі», підготовлений творчою групою вихователів.

Мета екоквеста: залучити до активної пізнавальної діяльності кожного учня окремо і всіх разом, тим самим оптимізуючи певний етап навчально-виховного процесу. Проходив він в ігровій формі. Учні разом з вихователями мандрували станціями: «Кросвордія» – відгадували кросворди та ребуси на екологічну тематику; «Хімічна» – досліджували якість води, а саме чистоту, прозорість і колір; «Географічна» – визначали, які птахи та рослини занесені до Червоної книги; «Мальовнича» – складали розповідь про красу рідного краю.

Маршрут квесту складався з контрольних пунктів та відрізків між ними. Для проходження маршруту команда зобов’язана була відвідати всі контрольні пункти. Відрізки між контрольними пунктами кожен учасник команди долав пішки. У встановлений час старту, учасники команди отримували завдання, відгадавши завдання, команда направлялася до слідуючого контрольного пункту. Там знаходили наступне завдання. І так до фінішу.

14.04.2017 вихователь Прибилова О.В., провела майстер-клас «Друге життя відходам» з учнями підготовчого, 1-4 класів. Найактивнішими учасниками стали: Молодан Анжела, Молодан Яна, Шевченко Дмитро та Єлисеєв Артем.

Тиждень екологічних знань закінчився операцією «Чисте довкілля». Вихованці закладу прийняли активну участь в прибиранні шкільного подвір’я.

Висновок

Екологічна ситуація, яка склалася в країні, постійно вимагає швидкої перебудови мислення людства і кожної конкретної людини, формування екологічної свідомості і екологічної культури. У зв'язку з цим екологічна освіта і екологічне виховання стають новим пріоритетним напрямком педагогічної теорії і практики. Бережливе ставлення дітей до природи виховується через проведення таких екологічних тижнів.

поділитися в соціальних мережахСхожі:

План проведення тижня екології в Комунальному закладі «Куп’янський...
Комунальному закладі «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради

Звіт директора Комунального закладу «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс»
Комунального закладу «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради Пушкар Н. Б. перед педагогічним...

План роботи комунального закладу «Куп’янський спеціальний навчально-виховний...
Комунального закладу «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради

План роботи комунального закладу «Куп’янський спеціальний навчально-виховний...
Комунального закладу «Куп’янський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради

Звіт про проведення тижня безпеки в дошкільному навчальному закладі №336 з 14 по 18 жовтня 2013р
В рамках підготовки до тижня був розроблений план проведення заходу, робота планувалася одразу по трьом напрямкам: з дітьми, з батьками...

План роботи бібліотеки комунального закладу «Харківський спеціальний...
«Харківський спеціальний навчально – виховний комплекс №7» Харківської обласної ради

План проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності” в комунальному...
Практичний тренінг з евакуації дітей та працівників з приміщень дошкільного закладу за сигналом ''Увага всім ''

Конкурс «Класний керівник року 2011» Формування життєвої компетентності
Місце роботи: Запорізький навчально – виховний комплекс №67, в даному навчальному закладі працюю з 2001р

Комунальний заклад «харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13»
Про підготовку та проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних дисциплін у 2013/2014 навчальному році

Долішньошепітський навчально-виховний комплекс Вижницького району...
Долішньошепітський навчально-виховний комплекс Вижницького району Чернівецької областіБаза даних захищена авторським правом © 2017
звернутися до адміністрації
e.ocvita.com.ua
Головна сторінка